2014 r. – Operator Maszyn Czyszczących – wkrótce oficjalny zawód

praca

NOWOŚĆ ! Operator Maszyn Czyszczących wkrótce oficjalnym zawodem w Polsce.

Pismo Ministerstwa Pracy w sprawie decyzji wpisania zawodu Operator Maszyn Czyszczących do Klasyfikacji Zawodów - POBIERZ


Zawód Sprzątaczka lub Sprzątacz? Każdy może zostać, bo jest to praca prosta.

Ale Operatorów Maszyn Czyszczących oficjalnie jeszcze nie ma. Jest to nowy zawód, w którym łączymy wiedzę z materiałoznawstwa, mechaniki i chemii. Wykonywanie tego zawodu wymaga zdobycia umiejętności obsługi profesjonalnych urządzeń sprzątających z technologią mycia.

W Polsce jest to jeszcze marginalna grupa zawodowa, dlatego warto zastanowić się jakie szkolenie moze przynieść mi gwarancję pracy. Osób pracujących w branży sprzątającej w Polsce w porównaniu do Europy Zachodniej jest zdecydowanie za mało (0,5% w Polsce w porownaniu do Hiszpanii 10%, Finlandii – 4%).


Podnieś swoje kwalifikacje lub poszerz swoje umiejętności i zostań Operatorem Maszyn Czyszczących.

Możesz zostać Wykwalifikowanym Personelem Sprzątającym (WPS) oraz Operatorem Maszyn Czyszczących. WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE.

ZAWÓD przeznaczony dla każdego – zarówno w wieku 50+ jak i osób młodych; z wykształceniem zawodowym, średnim i wyższym.


Jeśli szukasz ciekawej i dochodowej pracy zostań Operatorem Maszyn Czyszczących. Ta praca przyda się zarówno w domu jak i pracy zarobkowej. Coraz więcej osób po studiach zakłada własne firmy sprzątające. Spróbuj i Ty. Na tej stronie dowiesz się co nalezy zrobić, abyś otrzymał urządzenia sprzątające,wiedzę teoretyczną oraz praktyczną oraz jak zdobywać klientów na usługi sprzątające. Jedynie co należy zrobić to udać się do Urzędu Pracy. Oferta skierowana jest dla bezrobotnych i poszukujących pracy. Za pośrednictwem Urzędów Pracy szkolenia są całkowicie bezpłatne.


PO ZAKOŃCZENIU KURSU OTRZYMUJESZ CERTYFIKAT UKOŃCZENIA SZKOLENIA W ZAKRESIE PRZYUCZENIA DO ZAWODU OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH Z WYSZCZEGÓLNIENIEM BLOKU PROGRAMOWEGO (40 GODZIN, W TYM 10 GODZIN PRAKTYKI).


 ZAPISY NA SZKOLENIA TRWAJĄ. Miejsce szkoleń w Twoim mieście – skontaktuj się z Urzędem Pracy. 

SZKOLENIA SĄ PROWADZONE TRYBEM INDYWIDUALNYM I GRUPOWYM.