Producent maszyn czyszczących

Brak komentarzy

Firma  PPHU EBEN-HEZER jest wieloletnią, polską firmą w branży profesjonalnego utrzymania czystości.

Od ponad 15 lat była przedstawicielem zagranicznych producentów urządzeń sprzątających na terenie Polski oraz posiadała autoryzowany serwis.

Aktualnie jest polskim producentem maszyn czyszczących do mycia podłóg. Od 2 lat oferowane urządzenia są testowane i zostały pozytywnie zaopiniowane przez klientów. Jednakze nadal zamierzamy udoskonalać urządzenia na potrzeby indywidualne klientów.

Jedną z najlepszych pod względem parametrów z najmniejszych maszyn czyszczących do mycia i osuszania podłóg jest model EH FKC 36 – wersja bateryjna z bateriami bezobsługowymi 80 Ah i wbudowanym prostownikiem. Zbiorniki 2 x 17 l oraz szerokość szczotki 38 cm z powodzeniem może służyć na bieżącego mycia małych i średnich powierzchni do 1000 m2. Długi czas pracy (ponad 2 godz) oraz niskie koszty eksploatacyjne są kluczowym czynnikiem satysfakcji klientów.

Posiadamy wieloletnie doswiadczenie w zakresie serwisu. Nasze urządzenia są objęte gwarancją standardową 12 m-cy z możliwością przedłużenia gwarancji do 3 lat oraz szybkim serwisem na terenie Polski.

Podzespoły polskich maszyn czyszczących pochodzą z UE. Zaletą oferowanych urządzeń jest szybka możliwość modyfikacji konstrukcji na potrzeby klientów oraz bieżąca dostępność do części zamiennych.

Naszym celem jest budowanie polskiej marki EBEN-HEZER w dziedzinie produkcji maszyn czyszczących.

Już wkrótce zapraszamy do naszej nowej strony internetowej.

Zapraszamy do współpracy.

Pozdrawiam

Dariusz Popiński

właściciel

tel. 510 175 803

tel. 22 872 44 53

e-mail: biuro@eben-hezer.pl

Dane kontaktowe:

PPHU EBEN-HEZER

WASILKOWSKA 12 C

04-938 WARSZAWA

NIP: 9521642875

SALON SPRZEDAŻY:

UL. NA SKRAJU 68 

02-197 WARSZAWA (blisko lotniska Okęcie)